Základní Škola VápennáVápenná 262, 790 64 Vápenná, tel.: 584 439 085, e-mail: zs.vapenna@centrum.cz
Základní Škola Vápenná

Školní výlet V. třídy očima dětí

Ve čtvrtek 21.6.2018 jsme byli na školním výletu.

Navštívili jsme jeskyně a tam to bylo super. Potom jsme šli na minigolf a někdo to hrál poprvé a někdo už na minigolfu byl. Byli jsme v cukrárně, tam jsme si dali zmrzlinu a oplatky a u cukrárny byl dalekohled, tak jsme se šli podívat. Potom jsme navštívili balneo a tam to bylo taky super. Kluci se báli vlézt do vody, protože to na ně bylo moc studené, potom tam vešly holky a je to vůbec nestudilo.

Celý výlet se mi líbil a bavilo mě všechno. Ale hlavně to, že jsme byli se třídou spolu a všichni se společně bavili.

Eliška Holešínská

Nejvíc mě bavilo balneo a jak jsme si hráli na vojáky.

Pavel Šebesta

Nejlepší z toho byla jeskyně a ta nejstudenější voda na světě.

Daniel Zifcsak

 

Ještě před tím, než jsme šli do lázní, jsme byli v Jeskyních Na Pomezí. Tam to bylo hrozně hezké, ale byla tam hrozná zima. Mohli jsme si sáhnout na srdce…Po přestávce na zmrzku jsme šli na minigolf. Ten mě fakt hrozně bavil. Některé dráhy mi nešly, ale co už.

Zuzana Kuběnková

 

Byli jsme v jeskyních a v jesenických lázních. Moc se nám tam líbilo. Jako první jsme byli v Jeskyních Na Pomezí, tam jsme se procházeli, a nakonec jsme si mohli koupit suvenýry…. Po zmrzlině jsme šli na minigolf. Všichni jsme si to užili. Minigolf měl 18 drah. Byli jsme tam asi hodinu. Až jsme skončili, tak jsme šli do balneocentra. Někteří se převlékli do plavek a šli se namočit. Všem se to líbilo.

Karolína Tušinovská

 

Nejprve jsme byli v Jeskyních Na Pomezí a odtud jsme šli na zmrzlinu do cukrárny Sofia. Pak jsme zamířili na minigolf, kdy sice byly některé dráhy trochu zanedbané nebo křivé, ale i tak to bylo super. A jelikož bylo horko, s velkou chutí jsme zamířili do balneocentra a užívali si vody. Pořád jsme přelízali z jednoho k druhému, takže to bylo vážně super.

Mariana Blumová

 

V lázních jsme se točili na lavičkách, byli jsme v cukrárně, hráli jsme minigolf, koupali jsme se v balneocentru a šli na dětské hřiště. Výlet byl super a nejlepší byl minigolf.

Dominik Vavrač

 

Asi nejvíc se mi líbilo v jeskyních, třeba když zhasli, bylo to, jako když zavřu oči, a nebo se mi taky líbilo balneocentrum, byla tam studená voda a holky nám furt říkaly, ať se tam potopíme, a taky na minigolfu, já s Bárou jsme měli stejně bodů a byli jsme z celé třídy druzí.

Stanisla Bíza

 

Na školním výletě se mi nejvíce líbila jeskyně. Jeskyně byla osvěžující, protože být v 7,7°C v letním horku je super. I když jsem tam byla hodněkrát, pořád to bylo zajímavé. Ale balneocentrum se mi taky líbilo. Voda byla ledová, ale v tom horku nám to nevadilo. Minigolf jsem hrála poprvé. V některých parcích je taky, ale neuměla jsem ho hrát a teď už umím.

Nela Roušarová

 

Všichni jsme si výlet užili. Na výletě bylo pěkné počasí. Z lázeňského vrchu byl nádherný výhled. Všechno se mi líbilo.

Matěj Chromík

 

Líbily se mi jeskyně, bylo to super. Třeba zkamenělý pejsek a jak tam pan průvodce zhasl. A v lázních minigolf a balneocentrum, prostě výborný. Všechno se mi líbilo a nebylo nic, co by se mi nelíbilo, takže za mě výborný výlet.

Eduard Augsten

 

Na výletě se mi líbilo, protože kluci nezlobili a celá třída jsme si bezvadně pokecali.

Bára Macurová

Publikováno: sobota 30. června 2018 22:02

Novinky

 

Kontakt

Základní škola Vápenná, okres Jeseník, příspěvková organizace

Vápenná 262, 790 64 Vápenná

tel: +420 584 439 085

mobil:

+420 584 439 085- ředitelna
+420 604 217 644 - zástupce ředitele
+420 732 546 744 - sborovna 1. stupeň
+420 731 217 455 - sborovna 2. stupeň
+420 775 148 121 - školní družina
+420 584 439 094 - mateřské škola

e-mail: zs.vapenna@jes.cz

IČO: 750 288 91

Datová schránka: mdm6hw

Organizace je zapsána v obchodním rejstříku u krajského soudu v Ostravě, v oddílu Pr, vložce č. 423

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies